PvpserverKo | Private Server Tanıtım Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
Admin
Rep Sayısı : 52863

Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Vide
MesajKonu: Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli   Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli EmptyCuma Ağus. 27, 2010 10:54 pm

Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Icon_exclaim Uyarı : Linkler Gizlenmiştir, Linkleri görebilmek için üye olup konuya mesaj atınız Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Icon_exclaim

Linkler Kontrol Edildi 06.01.2010

Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli P01_01b
Karahan onlinenin clientinin büyük olması ve oyunu indirebileceğimiz
sitelerin yavaş olması bizim için başlıca bir dert oldu. 8mbps internet
bağlantım ile 850-900kb/sn civarı ile indirdim. Sunucu tam 1000 mbpslik
ve her zaman boş oluyor. İnternet hızınız ne kadar olursa olsun tam
kapasite download yapacaksınız. Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Smile

Bu sitenin karahan'ın kendi sitesinde bulunduğunu biliyorum ama bu download sunucusunu site kullanmıyor.

Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli F47 İndirmek İçin Aşağıdaki Link'e tıklayın.

Süper Hızlı Link (İndirme işlemi linke tıkladığınız anda başlayacaktır) :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eğer Bu downloadı '' Orbit '' isimli downloader programıyla yaparsanız
hızınızın maximuma ulaşacağı kesindir.... ''Orbit Downloader'' Download
: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yukarıdaki bir alman sunucusudur yanlış olmasın Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Biggrin
Eğer yukarıdakinin hızı size düşük gelirse veya bir problem yaşarsanız
aşağıdaki Alternatif orjinal bir linkleri de deneyebilirsiniz. Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Smile
Bu linklerin hızlarını yüksekten düşüğe doğru sıraladım :
Linkler Download managerlerle uyumludur.

Alternatifler :

1. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Tıkladıktan sonra açılan penceredeki sunuculardan istediğinizi seçin. En hızlısı #2 numaralı sunucdur haberiniz olsun)
  2. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  3. Hiç biri olmazsa Karahan downloaderi kullanın : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Linklerin hepsi şuan çalışıyor. İleride çalışmayanlar olursa özel mesajla bana bildirin.
Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Rolleyes Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli RolleyesKarahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Rolleyes Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli Rolleyes
Alternatif olarak verdiğim linkler de yeterince hızlıdır. Test edildi 06.01.2010.
http://pvpserverko.goalsoccer.net

Karahan Online Download - Süper hızlı link - Durdur - Devam et özellikli

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Link Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML