PvpserverKo | Private Server Tanıtım Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

[ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
Admin
Rep Sayısı : 52863

[ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları Vide
MesajKonu: [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları   [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 8:20 am

[ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları Icon_exclaim Uyarı : Linkler Gizlenmiştir, Linkleri görebilmek için üye olup konuya mesaj atınız [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları Icon_exclaim

• ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tan?t?m?na Geçiyorum
  • DatabaseEmin Database Uzer?nden ed?tlenm?st?r

• Database Özellikleri
  • 83 LvL Full Iteml? Baslang?c
    Tum Joblar?n Gereks?n?m?ne Gore Itemler? Eklenm?st?r
    Ornek Warrior Baslang?c Item?
    Tum krowaz Silahlar?
    +10 Shell +5 Un?q Tak? Baslang?c
    Undy?nq Scrollar MasterTaslar?
    Potlar? Scrollar? Uzer?nde Baslamaktadir
    Shellerin Goruntusu Res?mlerde Oldugu G?b? Krowaz Armor Shelleri Gorunumundedir
    Skiller
    Mage Skilleri
    Database Tum Joblar Esittir
    Mage Nowa 1200 -1300
    Mage Meteor 1600 -1500
    Mage 72 Staff 900 - 800
    Mage Lyt?nq 62 Skili Alan De Buftur

Rogue Skilleri
    Verd?g?m Damageler Cr?t?cal ve Master 20 e Gore
    Roge n?n rogue e vurdugu Damagelerdir
    Spike 3500
    Thrust 1600
    Pierce 900

[size=16]Warior Skilleri
    [size=9]Wariorum war?ora Vurdugu damageler
    hell Blade 1000-1100
    Arasidir

[size=16]Priest Skiller

Priest?n Rogue Vurdugu Damaler
    Heliss : 1100 130 Aras?
    Malice ile 1500 1600 Aras?d?r
    Buf Rez Heal sk?ller Standartt?r

Database Link
    [/size][/size][/size]

• [size=16][size=9]Link1 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Link2 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [/size][/size]

• Map Link
  • [size=16][size=9]Link1 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Link2 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [/size][/size]

• Patch Link
  • [size=16][size=9]Link1 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/size][/size]
  • [size=16][size=9]Link 2 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [/size][/size]

• Rar Pass: HTML-Kodu:
    keremorta
  • [size=16][size=9][size=16]Reset Kodu:[/size][/size][/size] HTML-Kodu:
    exec resat
    [size=16][size=9]
    ?leti?im : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Database Ag?m Sag?m b?rsey Deg?l ek Ozell?kler? yoktur Fakat
    Denenmi? ve Sab?t Konusu olmadan Cekt?g? User say?s? max 310 Dur
    Clienti Deg?st?r?rken KSC ler G?tt? Koyamad?m Daha Bol bol Ceker?z Onlar? Koyacag?m

Test ?p :95.173.165.123
    Test ?p : login.argeknight.com
    Server Forum Sitesi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dur

[/size][/size]

• [size=16]Resimlere Gecelim[/size]
  • [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  • [size=16][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/size]
  • [size=16][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [/size]
    [/size]
    [/size]
    [/size]
  • [size=16][IMG][/IMG][/size]
http://pvpserverko.goalsoccer.net

[ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
[ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları indir , [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları yükle , [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları izle , [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları dinle , [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları download , [ Kerem-Orta ] - +10 ITEM / +5 TAKI [ Arge Network Database ] Ideal PK DB# ÖnceLikle Herkeze Selamlar Uzatmadan Database Tanıtımına Geçiyorum # DatabaseEmin Database Uzerınden edıtlenmıstır # Database Özellikleri # 83 LvL Full Itemlı Baslangıc Tum Jobları full indir
 Link Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML